top of page
11062b_af91332a98a4444394fd962fa138bc7b~mv2.webp

Lash lifting

Profesionální metoda natočení, optického prodloužení a zvýraznění vašich řas, které budou navíc vyživené látkami podporujícími jejich růst a sílu.

Revoluční a oblíbená procedura pro všechny, které nechtějí nebo nemohou mít prodloužené řasy, chtějí natočit a zvýraznit své přirozené řasy nebo potřebují regenerační kúru řas.


Tato procedura se skládá ze dvou kroků.

  • Lash Lifting je velice šetrná trvalá na řasy, při které dochází k natočení a vytažení řas směrem nahoru k linii obočí. Řasy budou tímto krokem krásně natočené, opticky prodloužené a díky barvení zvýrazněné.

  • Lash Botox upravuje strukturu řas po celé jejich délce. Stimuluje přirozený růst řas a prodlužuje životnost již vyrostlých řas. Aplikací Lash Botoxu dovedou řasy pojmout velké množství keratinu, kyseliny hyaluronové a vitamínů. Tím okamžitě zvyšují svůj objem o 30 - 50%.


Řasy upravené touto metodou vydrží natočené 6 - 8 týdnů.

                                                                                 

                                                                                    Cena 990,-

Péče po aplikaci řas i obočí

Prvních 24 hodin nevystavujte kontaktu s vodou, ani nadměrné vlhkosti a páře, nenavštěvujte bazén nebo saunu, nepoužívejte žádnou řasenku, neodličujte si řasy žádnými prostředky k odličování, nedotýkejte se prsty řas, řasy mechanicky nenamáhejte (nemněte si oči, nespěte s obličejem do polštáře).

Následná péče

Řasy ani obočí mechanicky nenamáhejte (dotýkání se prsty, spaní s obličejem do polštáře, apod.), nepoužívejte na oči, ani v blízkosti očí jakékoliv olejové preparáty (např. ricinový, kokosový, arganový olej).

Brow lamination

Světový trend, který posunul úpravu obočí na další úroveň. S pomocí laminace obočí už nemusíme neposedné chloupky řešit každé ráno, výsledek je totiž permanentní a vydrží několik týdnů. Při laminaci obočí vám chloupky zafixujeme do požadovaného tvaru pomocí speciálních přípravků. Součástí procedury je i barvení.

 

Laminace obočí Vám vydrží 4-6 týdnů. 

 

Obočí máte vždy upravené, aniž byste tomu věnovala svůj čas. Řeší problém neuspořádaného obočí obočí, získá správný tvar, který lichotí Vašemu obličeji. Chloupky, které byly dosud nepoddajné, zkrotnou.

                                                                                  Cena 990,-

Ošetření obočí
bottom of page