top of page

Naše služby

Svatby

Nabízíme kompletní služby v oblasti svatební vizáže, úpravy vlasů a případné asistence, takže se postaráme o nevěstu i její svatebčanky od A do Z.

V nabídce je několik typů svatebních balíčků ze kterých si můžete vybrat ten, který bude Vašim potřebám nejvíce vyhovovat.

Kadeřník
Kadeřník

Večerní líčení a účes

Každý ples či jakákoliv jiná společenská akce je událostí na které chce být každá z nás vždy okouzlující a krásná.

 

Do umělého večeního světla je proto možné zvolit i výraznější

make-up včetně umělých řas nebo trsů,

výraznější rtěnky a kouřového líčení.

Photo & stage make-up

Naše artistky připraví modelky či herce a herečky pro jakýkoli typ focení a filmování. Od TV a taneční či stage make-up po fashion a glamour focení.

Model použití rtěnky
kadeřnictví

Prodlužování vlasů

Díky prodloužení vlasů mnoho žen našlo své ztracené sebevědomí a důvěru v sebe sama, proto nejde jen o to “mít dlouhé vlasy” ale cítit se dobře, cítit se jako žena.

Prodlužujeme několika metodami , které lze vzájemně kombinovat tak by byl výsledek co nejpřirozenější  a nejohleduplnější k Vašim vlastním vlasům.

Laminace řas

Laminace neboli lash lifting, je skvělá technika pro naprosto přirozené zvýraznění vlastních řas. Jedná se o natočení , posílení a obarvení vlastních řas.

Aplikace je jednorázová a neopakuje se dříve než po dvou měsících, není tedy nutné chodit každý měsíc na doplnění jako v případě permanentních řas.

11062b_af91332a98a4444394fd962fa138bc7b~mv2.webp
Prodloužení řas

Permanentní řasy

Permanentí řasy jsou asi naší nejstarší disciplínou které se naše stylistky věnují už více než 10 let.

 

Je to velmi praktická věc, obvykle každý kdo je jednou vyzkouší se do nich naprosto zamiluje. Aplikace spočívá v nalepení , k tomu určeným hypoalergením lepidlem, umělé řasy na řasu vlastní.

 

Můžete si vybrat z méně i více výrazných looků, využít lze různých barev, tlouštěk i zakřivení řas.

Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření produkty od Dr. Baumann od německé značky SkinIdent. Unikátní bionomické produkty vytvořené jen z látek tělu vlastních. Naprosto šetrná kosmetika, kterou můžete bezpečně používat i jako domácí péči.

Velmi atraktivní je, že dr. Baumann a jeho firma SkinIdent si zakládá na veganském složení a netestování na zvířatech. A to má za nás velký palec nahoru.

Facial_edited.jpg
Ošetření obočí

Laminace, úprava a barvení obočí

Světový trend, který posunul úpravu obočí na další úroveň.

Obočí máte vždy upravené, aniž byste tomu věnovala svůj čas. Řeší problém neuspořádaného obočí, a divokých chloupků, které zkrotí, zjemní a získá tak správný tvar.

 

Výsledek je totiž permanentní a vydrží několik týdnů. Při laminaci obočí vám chloupky zafixujeme do požadovaného tvaru pomocí speciálních přípravků. Součástí procedury je i barvení.

bottom of page