top of page
cen-477.jpg

Svatba je den s velkým D, který zůstane v srdci Vašem i Vašich příbuzných do konce života.. Naším úkolem je aby jste se cítila jako královna, den je Váš a proto by jste si ho měla užít na maximum. Nechceme změnit to jak vypadáte, chceme podtrhnou Vaši krásu a Vaše přednosti. Líčení pro svatbu je velmi specifické v tom, že musí fungovat dobře na fotografiích, které pak budete mít schované po celý život, a zároveň i v reálu, kde na Vás budou upřené zraky všech přibuzných a kamarádů. Je důležité vypadat tak jak Vám to bude slušet nejvíce, zároveň ale určitě ne přelíčeně. A proto jsme tu my. Aby jste se mohla spolehnout, že vypadáte a budete vypadat skvěle po celý den i noc. Je to pro nás vždy velká zodpovědnost a nikdy nejsme 100% spokojené pokud VY nejste 100% spokojená.

Zkouška

Aby vše bylo dokonalé, je dobré udělat 2 týdny před svatbou zkoušku jak make-upu tak účesu. Na zkoušce můžeme udělat několik variant a vy si otestujete v čem se cítíte nejlépe a co Vám nejvíce vyhovuje. Zároveň si vyzkoušíte jak svatební účes bude vypadat například v kombinaci se závojem nebo květinami a ověřit si jak dlouho Vám make-up vydrží.

D8FEtmDQ.jpeg
Trvanlivost make-upu až 24 hod.

Vše musí být dokonale trvanlivé, protože oslavy mnohdy trvají až do ranních hodin.

 

Obřad se často koná pod širým nebem, takže je nevěsta vystavena vnějším vlivům. A to vše musí make-up a účes vydržet.

 

Už se nám několikrát stalo, že při venkovním obřadu “pršelo štěstí” , takže JE opravdu důležité aby make-up byl voděodolný a trvalivý a to včetně řasenky ,stínů atd…

KDQPWkRA retus.jpg

Ceník

Vyberte si balíček přesně pro Vás na míru. U káždého balíčku je samozřejmostí, že pokud si budete přát , vizážistka vyčká do chvíle obřadu a následně Vám pomůže s oblékáním šatů a finálním stylingem.
Jen make-up v den D  1500 Kč ( 60 - 90 min. )

Účes v den D  1500 Kč ( 60 - 90 min. )

Umělé řasy  200 Kč

Svatebčanka make-up  500 – 1000 Kč ( 20 - 40 min. )

Svatebčanka účes  500 – 1000 Kč ( 20 - 40 min. )

BASIC Bridal - 5000 Kč
Tento balíček je úspornější verze balíčku GLAM Bridal. Obsahuje 2x kompletní make-up a 2x účes ( den D a zkouška ), na zkoušku i den D je 2 a 2h, tedy o hodinu méně jak v balíčku GLAM Bridal, líčení je bez umělých řas a přípravy pleti, účes základní drdol nebo navlnění bez velkého objemování vycpávek a příčesků.
GLAM Bridal - 6000 Kč

Obsahuje 2x kompletní make-up včetně přípravy pleti , stínovaní očí a trsů nebo umělých řas (svatební den + zkouška) a

2x účes ( včetně předpřípravy, objemování, vlnění, vycpávky, zápůjčení clip-in pro bohatý účes ) – svatební den + zkouška ( max. 3 hod. ) Asistence až do obřadu, pokud bude potřeba vizážistka Vám pomůže do šatů a a finálně vše dostajluje.

FULL GLAM Bridal - 9000 Kč

Tento balíček je pro ty nejnáročnější nevěsty ! V balíčku je ten samý komplet jako v balíčku GLAM plus navíc příprava pleti, obočí a nehtů. Kosmetické ošetření zahrnuje čištění a hydrataci pleti, tak aby make-up vypadal naprosto bezchybně, protože pokud je Vaše plet přesušená a pokrytá šupinkami ani sebelepší make-up to bohužel nezachrání. Dále je vhodné začistit jemné chloupky jak v oblasti obočí tak po celém obličeji. Uprava rukou je také velmi důležitá věc, protože ty budou s nasazeným prstýnkem ve Vašem fotoalbu samozřejmě také :) o Vaše nehty se s láskou postará naše manikérka Ingrid. V balíčku je zahrnuta klasická manikůra a lakování či gel lak. Pokud by jste měla k šatům otevřené sandálky, je možnost si přiobjednat i pedikůru.

 

NATURE Bridal – 7000 Kč

Balíček velmi specifický. Vhodný pro ženy ,které chtějí vypadat krásně a upraveně. ale zároveň nechtějí být příliš nalíčené.

Obsahuje 2x líčení (se zkouškou) a k tomu laminaci řas , pokud bude potřeba tak i laminaci obočí. Laminace řas Vám zajistí krásné, dlouhé a natočené řasy, které jsou naprosto přirozené ( nedávají se jak umělé tak ani permanentní řasy ) , laminace obočí stejně tak chloupky zvýrazní a zafixuje do požadovaného tvaru. 

Dále 2x účes ( včetně předpřípravy,objemování, vlnění, vycpávky, popřípadě je možno zapůjšít příčesy) – svatební den + zkouška ( max. 3 hod. )

Dojezd po Praze je zdarma, mimo Prahu 8 Kč/km.

 

bottom of page